Online CRM

Tıpkı bizim gibi sizin de ekosisteminizi güçlü kılmanızın anahtarı müşteri memnuniyetinden geçiyor. Bu bilinçle pazarlamadan satışa, satış sonrası hizmetlerden iletişim ağlarına kadar müşterilerin nabzını tutan ve beklentilerini aşan çözümlerle müşterilerinizi marka elçisine dönüştüren çözümler sunuyoruz.

Uyumsoft ERP Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümleri ile müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirerek, potansiyel ve mevcut müşterilere temas eden her alanda güçlü bir yönetim ağıyla pazar dinamiklerini fırsata çevireceksiniz.

Online CRM Fırsat Yönetimi

UyumCRM Fırsat Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterileriniz ile ilgili fırsatların takibini ve teklifler, belgeler ve süreçlere ait tüm faaliyetlerin takibini sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde satış ekiplerinizin fırsata özel ayak izlerine ulaşarak, 360 derece müşteri görünürlüğü sağlayabilirsiniz. Fırsat yönetimini tüm parametrelerle derinlemesine analiz etmek için iş zekâsı entegrasyonu ile daha kapsamlı veriler elde edebilirsiniz.

Online CRM Fırsat Yönetimi

Kampanya Yönetimi

Online CRM Kampanya Yönetimi

UyumCRM Kampanya Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterilerinizi kanal, ürün, bölge ve sektör bazında sınıflandırabilir, müşteri ya da müşteri grubuna göre özel kampanyalar düzenleyerek, KVKK (Kişisel Verilerin Korunma Kanunu) kapsamında müşterilerinizin veya müşteri adaylarınızın iletişim tercihine göre, toplu mail veya toplu sms gönderimi sağlayabilir ayrıca detaylı raporlarla analiz edebilirsiniz.

Online CRM Kampanya Yönetimi

Online CRM Satış Süreç Yönetimi

UyumCRM Satış Süreç Yönetimi Modülü ile işletmenize ait tekliflere, siparişlere, fırsatlara, aynı zamanda geçmişte yapılan tüm aksiyonlara anında erişebilir, bir satış sürecini baştan sona tüm basamaklarıyla sistem üzerinde modelleyerek iş takibini kolaylaştırabilir, süreçlerin tamamına hâkim olabilirsiniz.

Satış süreç yönetimi ile satış sürecine ait aktivitelerinizi planlayarak görev, randevu, arama, e-posta gibi aktivite tiplerini takip edebilirsiniz. Yapılan her aktiviteyi CRM kayıtlarınızla eşleştirerek aday, müşteri ya da mevcut müşterilerinize yapılan tüm aktiviteleri detaylı olarak analiz ederek aktivite planlarını değiştirebilirsiniz.

Online CRM Satış Süreç Yönetimi

Online CRM Kontak Yönetimi

UyumCRM Kontak Yönetimi Modülü kullanıcıların iş ile alakalı iletişim kurduğu kişi ve kurumlarla eşleştirmelerini yaparak tüm iletişim sürecini takip etmelerini sağlayabilir, bilgi servisi entegrasyonu ile iletişim kanalları ve bilgilendirmelerin sıklık ve içeriklerini yönetebilirsiniz.

Online CRM Kontak Yönetimi

Online CRM Yardım Masası Yönetimi

UyumCRM Yardım Masası Modülü ile çalışanlarınızın hızlı biçimde müşteri destek hesapları vb. bilgilere ulaşmalarını, problem kaydı oluşturarak soru ve problemleri cevaplamalarını sağlayıp müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırabilirsiniz. Detaylı raporlamalar ile çalışanlarınızın hizmet performansını ve yoğun saatlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Ayrıca farklı müşteri gruplarına farklı öncelikler tanımlayabilir, sıkça sorulan sorulara ve bilgi kaynağına erişim sağlayarak destek taleplerini azaltabilirsiniz.

Online CRM Yardım Masası Yönetim

Online CRM İş Akış Yönetimi

UyumCRM İş Akışı Yönetimi ile, sistemin içinde bulunan her bir modül ve gerçekleştirdiğiniz her bir operasyon tipi için, sisteme veri girişini, yönlendirmesini, onayını, işin gerçekleştirilmesini ve kontrolünü, aşama aşama birbirini takip eden bütünleşik süreçler olarak planlayabilir ve birbirinden bağımsız iş akış zincirleri oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tanımlanan tüm bu iş süreçleri üzerinde yetki denetimi gerçekleştirebilir, iş adımlarınızı otomatik hale getirebilirsiniz.

Online CRM İş Akış Yönetimi

Online CRM Rakip Analizi Yönetimi

UyumCRM Rakip Analiz Yönetimi Modülü ile satış ve pazarlama operasyonlarınız için rakip bilgilerini sisteme kaydedebilir, oluşan veri havuzu içerisinde bölge, tarih ve fiyata göre detaylı raporlar alarak, gerektiğinde ilgili müşterilere özel kampanyalar gerçekleştirebilirsiniz.

Online CRM Rakip Analizi Yönetimi

Online CRM SLA Yönetimi

UyumCRM SLA Yönetimi Modülünün esnek yapısı sayesinde sisteminiz içerisinde SLA matrisinizi tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinizin başvurularını elektronik ortamda kaydederek süreci sistemli bir biçimde takip edebilir; servis ve destek taleplerini, kabul, yönlendirme ve çözümleme aşamalarını güvenilir ve etkin yönetebilirsiniz. Bu sayede hem müşteri hizmetlerinizi geliştirir hem de müşteri memnuniyetini artırırsınız. Ayrıca destek ekiplerinizin doğru şekilde yönetilmesini mümkün kılarsınız.

Online CRM SLA Yönetimi

Online CRM Uyum MobilCRM

UyumCRM Mobil Uygulaması ile saha ekiplerinden yönetim kademesine kadar saha, satış, sevk ve lojistik sipariş süreçlerine ve buna dayalı raporlamalara anlık olarak erişim sağlayan uygulamalarla tüm ekiplerinizi ve bütüncül olarak işletmenizi her yerden anlık yönetebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemlerden konum ve arama bilgisi alarak faaliyet gerçekleştirebilirsiniz.

Online CRM

Uyum MobilCRM

Online CRM Müşteri Aday Yönetimi

UyumCRM Müşteri Aday Yönetimi Modülü ile aday firmaların, aynı zamanda firma olarak gelmeyen kişilerin kaydı ile geçmiş eylemlerini detaylı inceleyebilirsiniz. Randevu, arama, fırsat, e-posta gibi eylemlerin tümünü oluşturabilir ve izleyebilirsiniz.

Online CRM

Müşteri Aday Yönetimi

Online CRM Müşteri Yönetimi

UyumCRM Müşteri Yönetimi Modülü ile mevcut müşterilerinizle randevu, arama, fırsat, e-posta gibi eylemlerin tümünü oluşturabilir ve izleyebilirsiniz.

Online CRM

Müşteri Yönetimi

Online CRM Sözleşme Yönetimi

UyumCRM Sözleşme Yönetimi Modülü ile gerçekleştirilen faaliyetlerin sonucunda göndermiş olduğunuz teklifin, olumlu sonuçlanması halinde tarafların imzalaması için sözleşme hazırlayabilirsiniz. Sözleşmeye bağlı olarak gerçekleşen bütün faaliyetlerinizi, sözleşme yönetimi ekranından görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Online CRM

Sözleşme Yönetimi

Online CRM Entegrasyon

Outlook Entegrasyonu : Müşterinizden gelen mailleri açtığınız zaman aynı ekranda müşterinize yapmış olduğunuz fırsat, faaliyet, faaliyet planı ve tekliflerinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firmada irtibatta olduğunuz kişilerin listesine ulaşabilirsiniz.

Google Calendar Entegrasyonu : UyumCRM’ de oluşturduğunuz faaliyetlerinizi aynı zamanda Google Calendar’ dan da ulaşabiliyorsunuz.

Slack Entegrasyonu : Yeni açılan fırsatları ve faaliyetleri Slack üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu şekilde süreçler hakkında herkese bilgilendirme yapabilir ve bu konular üzerinden konuşmaları yapabilirsiniz.

Toplu Mail ve SMS Entegrasyonu : Düzenlemiş olduğunuz Kampanya, Duyuru ve Anketleriniz için çalışmış olduğunuz toplu mail programları ile entegrasyonlarınızı yapıyor ve gönderilen maillerin kaç defa açıldığını, mail içindeki linke tıklayıp tıklamadıklarının bilgisini UyumCRM üzerinden alıyor ve raporlamasını yapabiliyorsunuz.

Dokümanlar : Firma içerisinde paylaşmak istediğiniz dokümanları ve duyuruları buradan yapabilirsiniz.

Call Center Entegrasyonu : Müşterinizden gelen aramaları UyumCRM’ den hangi firmadan kimin aradığını görebilir ve çağrıyı kabul ettikten sonra daha önce yapılan görüşmeleri okuyabilirsiniz. Görüşme sırasında anlık notlarınızı alabilirsiniz. Görüşme bittikten sonra ses kaydını dinleyebilir ve görüşme süresini faaliyet ile ilişkilendirerek performans değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Araç Takip Entegrasyonu : Firmanızın araçlarında bulunan araç takip sistemleri ile entegrasyon kurarak araçlarınızın nerede olduğunu anlık olarak UyumCRM üzerinden ulaşıp satışçıların gerçekleştirdiği yakıt/faaliyet bilgilerini raporlayabiliyorsunuz. (Henüz yapılmadı)

Whatsapp Entegrasyonu : Whatsapp Business hesabınız ile açtığınız hesaplarınız ile müşteri ve müşteri adaylarınız ile yapacağınız görüşme sırasında UyumCRM’ den o müşteri/müşteri adayınıza daha önce yapılmış fırsat, faaliyet, faaliyet planı ve tekliflere ulaşabileceksiniz

Online CRM Entegasyon

Online CRM Dashboard Ve Rapor yönetimi

UyumCRM Dashboard ve Rapor Yönetimi özelleştirilebilen dashboard özelliği ile, fırsatlarınızı, satışlarınızı, faaliyetlerinizi tek ekran üzerinden grafikler ile izleyebilirsiniz. UyumCRM ile ihtiyacınıza uygun raporları hızlı bir şekilde oluşturabilir, pdf ve excel olarak dışarı aktarabilirsiniz.

Online CRM

Dashboard Ve Rapor yönetimi

Online CRM Sosyal CRM Yönetimi

UyumCRM Sosyal Medya Yönetimi ile sosyal medya hesaplarınızı bir arada görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Anahtar kelime takibi sayesinde sosyal medyada firmanız hakkında yazılan tüm içerikleri tek ekranda filtreleyebilir ve UyumCRM ekranlarından çıkmadan cevaplayabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.

Online CRM

Sosyal CRM Yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir